Moje Konto
 

Nowe kolekcje już w sprzedaży !

nowosc
Stwórz łazienkę swoich marzeń – wybierz coś z nowej kolekcji Cermiki Domino!

W stylu wiosennym  – kolekcje LINGO i TEXTILE – żółć, zieleń i chłodna czerń albo szarość, to coś dla ciebie, jeśli szukasz ukojenia i potrzebujesz odrobiny energii.

Dla odważnych – pomarańcz albo ostra czerwień – znajdziecie je w kolekcjach ARGO, FARGESIA i CADO. Rozgrzeją was do czerwoności.

Elegancja – brązy, beże i biel. To coś dla poszukiwaczy klasyki w połączeniu z nowoczesnością. Ceramika Domino i takie połączenie ma w swojej ofercie. Mowa o kolekcjach VANILLA, TOSCANA, ESTRELLA i FLARE.

Po królewsku – fiolet zmieszany z bielą i złote dodatki. Efekt ten uzyskacie dzięki kolekcji RODILLO.

A może szukasz czegoś zupełnie odmiennego? Rzuć okiem na nowe kolekcje CERAMIKI PARADYŻ!

Almatea PURIO, Toccata PURIO – ciepło połączone z chłodem – ascetyczna biel i szarość  błyszczącymi wzorami.

Artable AROLE, RAGGIO, SANTERA, SEGRETO, TANDORI  – biel i brąz, lub brąz i beż – dla kochających elegancję i wyrafinowanie.

Gentile ENEZI , TON– czysta biel i kontrastująca  z nią ciekawa dekoracja. Dla ceniących prostotę.

Klinkier TAURUS – przeznaczona do zastosowania na zewnątrz domu, albo do obudowy schodów.

LENSITILE, MASTO – dla osób nowoczesnych. Płytki w kolorze grafitowym w połączeniu z delikatnym ecru.

OXICER / OXI – czerń i biel przeplatane z akcentami czerwieni, zieleni i niebieskiego. Dla lubiących różnorodność kolorów.

SOTTILE / SOTTILO – nietypowa mieszanka brązów i grafitów. Chłód z jednoczesnym ciepłem.

TARANTO – chłodno, ale elegnacko. Z prostotą w kolorze grafitu.

VERMILIA, VIVIAN PURIO – ciekawe, a jednocześnie ostre połączenia: fioletu z beżem i czerwieni z czernią. Dla odważnych i wymagających.

Ceramika Paradyż nie zapomniała także o innych pomieszczeniach. Mowa o kuchniach i salonach, dla których stworzono ostatnio niepowtarzalną i ekskluzywną kolekcję płytek podłogowych pod nazwą MY WAY by Paradyż Group. Ich celem jest nadanie charakteru nawet najbardziej nieprzyjaznym wnętrzom.  KREMOWE, WENGE czy KOLOROWE – które z nich chcesz mieć na swojej podłodze?

Nowe kolekcje płytek podłogowych wprowadził na rynek również Tubądzin. Wyglądem przypominają one mozaikę, drewno albo marmur. Wszystkie stworzono jednak ze szkliwionego gresu, prostego w montażu i niezwykle łatwego do utrzymania w czystości. A mowa o kolekcjach: Bunkyo, Pietra Romana, Shellstone i Terra Del Fuoco.

Comments are closed.