Moje Konto
 

Nowości Opoczno

nowosc

Projektanci firmy Opoczno, zaproponowali niedawno zupełnie nowe serie oryginalnych kafelków do całego domu. Znajdują się wśród nich proste, ale klimatyczne kompozycje oraz barwne i egzotyczne zestawy. Dla klientów, którzy chcieliby odmienić swój dom jest kilka propozycji, a oto niektóre z nich.

Kolekcja płytek Penne, idealna do kuchni, przesiąknięta śródziemnomorską czystością i urzekająca prostotą. Idealna zarówno do kuchni z jadalniami jak też do naszych kameralnych kącików kulinarnych. Kolekcja umożliwia stworzenie wielu odmiennych aranżacji w tematyce tradycyjnej abstrakcji, ale także atrakcyjnej nowoczesności. Płytki Penne to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, których nużą jednolite ściany, a którzy poszukują rozwiązań jednocześnie stylowych i eleganckich oraz nietypowych i twórczych. Możliwe są do stworzenia zarówno aranżacje abstrakcyjne jak i zdecydowane i tematycznie jasne. Prezentujemy zdjęcia wybranych motywów kolekcji Penne ze strony producenta.

Sprawdź Ceny Kolekcja Penne w naszym sklepie – Płytki Penne

Kolekcja Fusion to z kolei propozycja do osób chcących nadać niepowtarzalny klimat łazience. Jednolite, gładkie płytki oraz wzory oparte o wariacje na temat figur geometrycznych, wiele opcji kolorystycznych i oryginalne kształty płytek sprawiają, że pomimo użycia elementów w gruncie rzeczy niezbyt skomplikowanych, otrzymany efekt zapiera dech w piersiach dodając w każdej łazience uroku i przestrzeni i, oczywiście, piękna. Płytki z linii Fusion potrafią wydobyć piękno z najprostszych wzorów, dzięki czemu stanowią rozwiązanie uniwersalne, a opcje kolorystyczne pozwalają doskonale trafić w upodobania klienta.

Sprawdź Ceny Kolekcja Fusion w naszym sklepie – Płytki Fusion

Jeśli natomiast zamiast prostoty wolimy niemal barokowy przepych to zapewne przypadnie nam do gustu kolekcja Baricello. Wysublimowane piękno, wyszukane kolory i niespotykane kompozycje to niewątpliwe atuty serii Baricello przeznaczonej jednak do raczej większych łazienek ze względu na pełne, raczej ciemne kolory motywów i białe płytki podstawowe. Urokliwe motywy kwiatowe są nienachalne, subtelne i bardzo ładnie komponują się z nowoczesnymi, luksusowymi wnętrzami łazienek.

Sprawdź Ceny Kolekcja Fusion w naszym sklepie – Płytki Baricello

I na koniec jeszcze jedna propozycja, tym razem znów dla miłośników nowoczesności, ale tym razem w kuchni. Modernistyczne wzornictwo, minimalny stopień abstrakcjonizmu i maksymalny piękna. Seria płytek Salisa nadaje się idealnie do rozległych kuchni i aneksów kuchennych, daje nieograniczone możliwości aranżacji, pomimo dość niewielkiej ilości płytek w serii. Do dyspozycji mamy zarówno duże jak i małe płytki co sprawia, że możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i wprowadzenie do kuchni niepowtarzalnego klimatu jednym prostym posunięciem. Do dyspozycji są cztery podstawowe wersje kolorystyczne z innymi motywami. Na zdjęciach seria grafitowa.

Sprawdź Ceny Kolekcja Fusion w naszym sklepie – Płytki Salisa

Nowości Opoczno- prosty sposób na podkreślenie klimatu i nadanie charakteru  każdemu wnętrzu, prosta recepta jak ze zwykłego mieszkania zrobić miejsce magiczne. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony producenta.

Comments are closed.