Moje Konto
 

Sprawdź status swojego zamówienia!

Signal Light

Już teraz, po wprowadzonych zmianach, możesz sprawdzić status swojego zamówienia! Dzięki temu, nawet codziennie możesz potwierdzać, co się z nim dzieje. A My nie wymagamy zbyt wiele! Wystarczy, że wpiszesz uzyskany w trakcie zamówienia numer identyfikacyjny twojej paczki, a od razu dowiesz się na jakim etapie jest twoja przesyłka. I to wszystko bez zbędnego logowania, dzwonienia do Nas i wysyłania maili, a jedynie za pośrednictwem twojego komputera. Zobacz, jakie komunikaty możesz od Nas otrzymać:

W realizacji

twoja paczka oczekuje na weryfikację przez naszych pracowników. Jeśli ta przebiegnie pomyślnie, status twojego zamówienia określimy jako *zaakceptowane, a wtedy rozpoczniemy przygotowanie towaru do wysyłki, żeby dotarł do Ciebie jak najszybciej!

Zrealizowane/ Wysłane

twoje zamówienie jest już w drodze do Ciebie! Poinformujemy Cię o tym drogą mailową, wysyłając numer zamówienia i telefon do siedziby spedycji.

Rezygnacja

o rezygnacji z zamówienia, lub złożeniu omyłkowo dwóch zamówień, zostaniesz poinformowany tym właśnie komunikatem.

Fałszywe dane

pamiętaj o podaniu poprawnych danych, inaczej otrzymasz od Nas komunikat zwrotny, a twoje zamówienie zostanie wstrzymane.

Anulowane

anulowano twoje zamówienie. Powód podamy tuż pod komunikatem.

 

Tags:

Comments are closed.